Prostowanie Felg

Prostowanie felg

Wszyscy doskonale wiemy, w jakim stanie są polskie drogi lokalne i krajowe. Niestety często naszą firmę odwiedzają klienci, którzy uszkodzili felgi właśnie z powodu złej nawierzchni. W różnych okolicznościach może dojść do pęknięcia, wgniecenia, skrzywienia lub odprysku felgi. Jednak nie zawsze najechanie na krawężnik czy też dziurę musi kończyć się wyrzuceniem felgi. Wiele z uszkodzeń, z którymi mamy do czynienia u naszych klientów, jest do usunięcia.

Czasem felgi wymagają większych lub mniejszych napraw, które odpowiednio zajmują mniej lub więcej czasu. Także większe skrzywienia i pęknięcia felgi są do usunięcia, o ile felga nie została uszkodzona w osi. W naszych usługach dostępne jest prostowanie, naprawa i spawanie felg. Powyższe procesy w żaden sposób nie wpływają na właściwości jezdne i wytrzymałość felgi.

Cena oraz rodzaj zastosowanych technik zależą od rodzaju uszkodzenia i wielkości felgi, z jakimi mamy do czynienia. Nie jesteśmy w stanie wycenić kosztu renowacji, bez uprzedniego obejrzenia uszkodzonej felgi.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również telefon 501069761, pod którym uzyskają Państwo wszelkie informacje na temat naprawy, prostowania i spawania felg aluminiowych i stalowych.

Urządzenie przeznaczone jest do napraw obręczy stalowych i aluminiowych o średnicach od 13 do 24 cali. Naprawa obręczy wykonywana jest za pomocą siłownika hydraulicznego wyposażonego w odpowiednio dobrane kształtowe nakładki robocze. Urządzenie posiada tarczę mocującą z sześcioma otworami, co przy użyciu odpowiednio dobranego pierścienia centrującego gwarantuje pewne zamocowanie naprawianej obręczy bez względu na ilość otworów w feldze. Urządzenie to doskonale sprawdza się również przy pracy z felgami nieprzelotowymi tzn. bez otworu centralnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.